28 Kasım 2021 Pazar Saat 21:10
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu açıklamanın yapıldığı toplantının yerel ve ulusal basın emekçileri ile yapıldığı söylendi, fotoğrafta bazı arkadaşlarımızı göremedik
01 Eylül 2016 Perşembe Saat 15:25
Of ve çevresinde habercilik yapan arkadaşların katılmadığını gördüğümüz gündem sohbetine muhalif gazeteciler çağrılmadımı? Terzioğlunun sosyal medyada paylaştığı açıklamaya gazeteler ilgisiz kaldı

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu basın mensuplarıyla bir araya geldiği sohbet toplantısında gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

Medya ve Tanıtım Başkanı Cengiz Bulut’un organize ettiği toplantıya Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Ayaz ve Samet Yüksel’in de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Terzioğlu gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

HALKIMIZA MİNNETTARIZ


Of halkına teşekkür eden Başkan Terzioğlu; “15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin boyutunu hala çözemeyen insanlar var maalesef. Ama şükürler olsun ki Sayın Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın müthiş refleksleriyle bu büyük tehlike atlatılmıştır. Halkımız müthiş bir direniş gösterdi. Bu halkımız bizim baş tacımızdır. Onlar her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Bunu biliyorduk ama 15 Temmuz’da buna bir kez daha şahit olduk. Olayın öğrenilmesinin ardından hiçbir davetimiz olmadan halkımız partimize koştu. 7’sinden 70’ine, hanım kardeşlerimizden erkeğimize herkes partimize koştu. Sabaha kadar bizlerle beraberdiler. Hepisine teşekkür ediyorum. O nedenle gece gündüz demeden halkımıza hizmet edebilmek için gayret ediyoruz” dedi.


NE SÖZ VERDİYSEK YAPIYORUZ


15 yıllık Ak Parti iktidarında Ak Parti’nin ne söz verdiyse yerine getirildiğini belirten Terzioğlu; “Bizden önceki dönemde olsun, bizim dönemimizde olsun Of en büyük yatırımları Ak Parti ile elde etmiştir. 7 Haziran’da ve 1 Kasım’da ne söz verdiysek yerine getirmeye çalışıyoruz. Hükümet Konağımız hızlı bir şekilde başladı ve hızlı bir şekilde devam ediyor. Of Anadolu Lisemiz tamamlandı ve bu yıl eğitim başlıyor. İrfanlı Mahallemizdeki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulumuz kısa bir sürede tamamlanarak geçen yıl eğitime başladı. Gençlik Merkezimiz tamamlanmak üzere. Yine Yüzme havuzumuz tamamlanmak üzere. SGK Hizmet binamızın yapımına kısa bir süre zarfında başlanacak. Devlet Hastanemizin süreci biraz uzadı ama yaşanan sıkıntıları biliyorsunuz. Parası her şeyi hazır. Yer takas sorunları nedeniyle gecikemeler oldu. İnşallah çok kısa bir süre içinde ihalesi yapılacak. Ofspor’umuzun çalışma sahaları ve stadyumunu inşallah İrfanlı sahilimizde yapacağız. Mahallelerimizin ve halkımızın rutin ihtiyaçları için gece gündüz demeden Of’umuza hizmet etmenin mücadelesini veriyoruz” ifadelerini kullandı.


EKİP RUHUYLA ÇALIŞIYORUZ


Çalışmaları el birliği ile yürüttüklerinin altını çizen Başkan Terzioğlu; “Sayın Bakanım Süleyman Soylu’nun öncülüğünde, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile, Sayın Of Belediye Başkanımız Salim Salih Sarıalioğlu ile, Sayın Kaymakamımız Eren Arslan ile, Belediye Meclis Üyelerimizle, mahalle muhtarlarımızla, parti yönetimimizle, gençlik ve kadın kollarımızla birlikte ekip ruhuyla çalışıyoruz. İlçemize yapılan tüm yatırımlar, çalışmalar ve hizmetler, hükümetimizin ve belediyemizin maddi ve manevi imkanlarıyla yapılıyor. Bizler de ekip ruhuyla bu çalışmalara öncülük ediyor, katkı sağlıyoruz. Halkımızın tüm sorunlarını çözebilmek için ekip ruhumuzla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bu yazı toplam 2514 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar