28 Kasım 2021 Pazar Saat 21:27
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP 1. Bölgedeki Trabzonlu Milletvekili adayları, Kadıköy Of Hayrat Derneğimize misafir oldu.
29 Mayıs 2015 Cuma Saat 11:25
Kadıköy Of Hayrat derneğinde Gündem MHP 1. bölge Mv. adayları hemşerilerimizle tanıştı ve projelerini anlatıyorlar

Toplantı öncesi bir araya gelen Of Hayratlılar yoğun istişare yapma fırsatı buldu. Başkan Hasan Çakıroğlunun tanıtımı ile misafir Mv. adayları konuşmaya başladı.

Trabzon Çaykaralı Tarihçi Akademisyen Yrd. Doç. Dr. MEHMET HANEFİ BOSTAN konuşmasında üç aydır alanda çalışıyorum, Tepkiler çok güzel, Havuz medyasının ısmarlama anketlerini yerle bir ediyoruz, Büyük bir patlama yapacağız.

Bu iktidarın  niyeti artık ortaya çıktı, Bu iktidar ülkeyi bölmek parçalamak istiyor. Devlet yönetimi yandaşlara peşkeş çekiliyor, Milli eğitimde büyük kıyımlar yapılıyor, Liyakatsiz kişileri getiriyorlar, Halkın politizeolmasına çalışıyorlar, Taraf olmayanları mahrum bırakıyorlar dedi.

 Elektrik Mühendisi HASAN TÜFEKÇİ  ülkemizde yönetim zaafı var Bu nedenle MHP'den aday olmanın en doğru tercih olduğuna inandım diyerek gerekçelerini hemşerilerimize sundu.

Yüksek Lisans  İnşaat Yüksek Mühendisi BAHRİ BİLALOĞLU konuşmasında Akp'nin kentsel dönüşüm adı altında Rant ve Talan projeleri uyguladığını, Parası olmayan mülk sahiplerinin mülklerinin kamulaştırılarak çok ucuza kapatıldığını, Evi olmayanlara Taşoluk, Tuzla gibi şehrin uç noktalarına yapılan toplu konut projelerinden ev verilerek borçlandırıldığını örnekleyerek açıkladı, MHP olarak adil ve yerinden etmeden yenileme projelerini hayata geçireceklerinin vaadini verdi.

Toplantıdan hazırladığımız video görüntülerimiz ZİYARET VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yazı toplam 2541 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar