28 Kasım 2021 Pazar Saat 21:33
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Saadet Partisi Gençlik kolları hayrat ilçesinde Gençlik Buluşmaları
28 Ocak 2015 Çarşamba Saat 05:10
Hayrat Belediye Düğün salonunda gerçekleşen "Gençlik Buluşması" programının sunuculuğunu Adem Yılmaz yaptı.

Hayrat'ta Gençlik Buluşması

Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları "Gençlik Buluşmaları" adlı programın 7. ayağı Hayrat İlçesinde gerçekleştirildi.

Hayrat Belediye Düğün salonunda gerçekleşen "Gençlik Buluşması" programının sunuculuğunu Adem Yılmaz yaptı.

İstiklal Marşı ile başlayan program Kur'an-ı Kerim, Sinevizyon ve İl Gençlik Başkanı M. Muhsin Aksoy'un açılış Konuşması ile devam etti.

Programda "Neden Milli Görüş" konulu sunum yapan Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Av. Selçuk Özderya, Milli Görüş'ün toplum arasında sıradan bir görüş olarak yansıtılmaya çalışıldığını vurgulayarak, "Bu görüş Adem (A.S.)'dan günümüze kadar Hakkı yeryüzüne hakim kılma derdi olanların görüşüdür." dedi.

Özderya, "Bu görüşü silmek isteyen bir takım zümreler, alenen yok saymaktan çekinerek dolaylı şekilde görüşü silme peşindedirler. Fakat bu görüş hayatın başlangıcından sonuna kadar devam edecek olan Hak görüştür. Dün neyi savunmuşsa bugünde aynısını savunanların görüşüdür bu görüş. Realiteyi esas alanların değil, Hakkı esas alanların görüşüdür Milli Görüş. Bu görüşü anlamak isteyenlerin hedefinde dünyalık planlar olmamalıdır. " diyerek yeryüzünün ıslahı için bu görüşe sarılmamız gerektiğini söyledi.


"Her ne pahasına olursa olsun batıl görüşler ile Milli Görüş'ün aynı çatı altında durması düşünülemez" diyen Özderya, "Adil bir dünyanın kurulması ancak ve ancak Milli Görüş ile mümkün olabilir. Bunun dışında kalan bütün görüşler veya kurumlar, yeryüzüne bozgunculuktan başka birşey getiremezler.  Bu dün de böyle oldu bugün de aynı olacaktır. " diyerek Milli Görüş'ün önemine dikkat çekti.


Soğuk hava şartlarından dolayı konuşmasını kısa kesen Özderya, programa katılan gençlere, soğuk havaya rağmen programa katılım sağladıklarından dolayı teşekkür etti.


İl Başkanının konuşmasından sonra her gençlik programında olduğu gibi hediye çekilişi yapıldı. Çekiliş sonrası hediye kazanan talihlilere hediyeler takdim edilerek program son buldu.

Bu yazı toplam 2237 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar