01 Aralık 2021 Çarşamba Saat 18:31
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Of belediye başkanı Of ve Çevresindeki habercilerle yemekte buluşarak 10 ocak gazeteciler günü kutladı
12 Ocak 2015 Pazartesi Saat 18:51
Of Belediye başkanı SS. Sarıalioğlu zor günler geçiriyor, geçenlerdeki yağışlar ve bu yoğun kar nedeniyle aksayan hizmetler hakkında açıklama yaptı

10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen yemekte basın mensuplarını ağırlayan Başkan Sarıalioğlu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Of ve Trabzon’da görev yapan basın mensuplarını yemekte ağırladı.

 

Hafta sonu yoğun kar temizleme çalışmaları nedeniyle bugün düzenlenen yemek, Of Sahil Tesisleri Oğuzhan Restoran’da yapıldı.

 Basın İlan Kurumu Trabzon Şube Müdürü Muharrem Mermertaş, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar ve Dernek Yöneticileri ile Of ve Trabzon’da görev yapan basın mensupları katıldı.

 

Yemekte konuşan Başkan Sarıalioğlu, basın mensupları ile bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek yemeğe katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

 

Günde 20’şer saat çalıştık

Kar yağışının ardından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Sarıalioğlu, Belediye ve TİSKİ çalışanlarının günde yaklaşık 20 saat çalışarak tüm yolları ulaşıma açtıklarını, açılamayan bazı Mahalle yollarının da gün içerisinde ulaşıma açılacağını söyledi.

 

Yaklaşık 20 mahalleye elektrik verilemediğini ifade eden Başkan Sarıalioğlu; Tedaş İşletme şefi ile görüştüklerini ve en kısa sürede bu mahallelere de elektrik verileceğini ifade etti.

 

Yaşanan aksaklıklar ve zamanında açılamayan yollar için vatandaşlardan özür dileyen Başkan Sarıalioğlu; “19 Eylül tarihinde metrekareye 164 kilogram yağmur düştü. Bu son yüz yılın en büyük afetiydi. Bunun yaralarını saramadan 7 ve 8 Ocak tarihlerinde yağan kar sonucunda bazı mevkilerde kar kalınlığı 180 santimetreyi aştı. Bu yağış da son 51 yılın en yüksek rakamıydı. Gerek Sel afetinde, gerekse bu kar afetinde bizlere her türlü desteği sağlayan başta Trabzon Büyükşehir Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar ve diğer ilçe belediye Başkanlarımıza huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak alıntı: http://www.ofhavadis.com/of/baskan-sarialioglu-gazetecileri-agirladi-h3488.html

Bu yazı toplam 2542 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar