01 Aralık 2021 Çarşamba Saat 19:05
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Of’un en büyük binası Çaykent Otelinin kaderi değişiyor
05 Ekim 2013 Cumartesi Saat 16:45
Of'a gelen yerli yabancı herkesin yıllardır merakla sorduğu çaykent otel binası sonunda ofa yakışır bir şekilde düzenlenerek Belediye sarayı ve Hükümet konağı yapılmak üzere görüşmeler başladı

Mülk sahiplerinin anlaşmazlığa düşmesi nedeniyle yıllardır bitirilemeyen Of’un en büyük binası Çaykent oteli yeni bir işlevle hizmete sunulacak.


Trabzon Tanıtım Günleri için İstanbula gelen Of belediye başkanımız Sayın Murat Saral, İstanbul’daki Of ve Hayratlıların kurduğu derneklerin yöneticileri ile bir akşam yemeğinde buluştu.
Yemekte Of’u ve sorunlarını ve projelerini anlatan Başkan Murat  Saral’a Çaykent ne olacak diye soruldu.
Başkan Saral henüz işlemler bitirilmedi, Görüşmeler devam ediyor, Neticenin güzel olacağına inanıyorum , Bakanımız konu ile ilgileniyor.


Çevre ve Şehircilik bakanımızın araya girmesi ile  bu mülkün hak sahiplerine TOKİ üzerinden başka yerden daire verilecek, Bina TOKİ’ye devredilecek ve TOKİ bu binayı Of Kaymakamlığı ve Of belediye başkanlığı olacak şekilde bitirerek bize teslim edecek dedi.
Mevcut Kaymakamlık ve belediye başkanlığının yıkılarak otopark , Yeşilalan yapılacağını beyan etti.

Bakanımızdan bu konuyu seçim öncesi önemle rica ediyoruz halledilsin, hem bir ayıbımız kapatılsın, Hemde Of’un asil tarihine yakışır bir belediye başkanlığı ve Hükümet konağına sahip oluruz inşaallah diye düşünüyoruz.

Şimdiden Of’a of’luya hayırlı olsun diyoruz, Güle güle kullanın.

Bu yazı toplam 4130 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar