01 Aralık 2021 Çarşamba Saat 17:51
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GURUP YOLLARI YENİLEME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEYEN GENÇ GÖREVLİLERDEN BİLGİ ALDI
29 Ağustos 2013 Perşembe Saat 20:05
Hayrat ilçemize atanan ilk bayan kaymakam olan Tuğba Genç, İlçemizdeki arazi çalışmalarını yerinde görerek çalışmalar ve çevre halkın talepleri konusunda bilgi aldı

HAYRAT İLÇESİ KAYMAKAMI TUĞBA GENÇ İLÇEMİZİ KEŞFETME ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADI
Özel idare Şantiye Şefliği tarafından yürütülen köy ve grup yolları çalışmalarının Büyükharman Grup yolu etabında yapılan faaliyetleri yerinde incelemelerde bulunan kaymakamımız Tuğba Genç çalışmalar hakkında yetkili personelden bilgi aldı.

Bölgede ikamet eden ve o sırada oradan geçen vatandaşlarla sohbet ederek sorunları ve talepleri hakkında fikirleri soruldu.

Ülkemizde 1994 sonrası önce belediyelerimizin başlattığı halk ile yüz yüze toplantılarını, artık idari amirlerimiz olan valiler ve kaymakamlarda uyguluyor.

Yakın zamanda ilçemizde bu doğrultuda halk günleri düzenlenerek idari ve sosyal talepleri doğrudan vatandaşları dinleyerek tespit edilmesi uygulamasına geçileceğini umuyoruz.

Meslek hayatının, asli görev yeri olarak Hayrat ilçemizde görev alan sayın Kaymakamımız Tuğba Genç hanımefendiye bizlerde imkanlarımız dahilinde yardımcı olmaya gayret edeceğiz.

Hep birlikte, el birliği ile Daha çağdaş, Huzurlu, ekonomik kalkınmasını, Kültürel kalkınmasını tamamlamış bir Hayrat için kabul edemiyeceğimiz hiçbir teklif olamaz.

İlçemize, bölgemize hizmet eden herkese teşekkür ederiz

Bu yazı toplam 2232 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar