01 Aralık 2021 Çarşamba Saat 19:12
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VALİ KIZILCIK ÖĞRETMEN LİSESİNİ İNCELEDİ
11 Ekim 2012 Perşembe Saat 06:42
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Gürpınar Beldesi Taşhanpazarı’nda bulunan Of Anadolu Öğretmen Lisesini ziyaret etti. Geçen yıl eğitime başlayan okulumuzun örnek bir okul olmasını dilerizOkul önünde Of Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Adem Gündüz, Okul Müdürü ve öğretmenler tarafından karşılanan Vali Kızılcık, okul hakkında Kaymakam Eren Arslan’dan bilgiler aldı. Okul bünyesinde yapılmakta olan kapalı spor salonunu da  inceleyen Vali Kızılcık, çalışmaların bir an önce tamamlanarak öğrencilerin hizmetine sunulmasını istedi.


Okul önünde bulunan çocuklara kitap hediye eden Vali Kızılcık, haftasonu gerçekleştirdiği kısa ziyaretin ardından Of’tan ayrıldı.

03 Ekim 2012   

Okulumuz

Okulumuz Of Anadolu Öğretmen Lisesi 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında TOKİ tarafından yaptırılan binasında 90 öğrenci ile eğitim öğretime açılmıştır.

Okulumuzda 24 derslik, 1 Fizik, 1 Kimya, 1 Biyoloji olmak üzere 3 Laboratuvar, 1 Tarih- Coğrafya Sınıfı, 1 Edebiyat Sınıfı, 1 Kütüphane, 1 BT Laboratuvarı, 1 kantin, 2 Öğretmenler odası, idare odaları, 1 Memur odası, 1 Revir odası bulunmaktadır.

Okulumuzda 1 Müdür, 1 Müdür Başyardımcısı, 2 Müdür Yardımıcısı kadrosu mevcuttur.

Okulumuzun pansiyonu mevcut olup, 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında 125 öğrencimiz pansiyonda kalmaktadır. Ayrıca okulumuzdaki Öğretmen Lojmanları ve Kapalı Spor Salonu da 2012-2013 eğitim öğretim yılında hizmete girmiştir.

Okulumuz Of Anadolu Öğretmen Lisesinin Fatih Projesi kapsamında yapılması gereken akıllı tahtaların montajı tamamlandı. Öğrencilerimiz yeni eğitim öğretim yılında akıllı tahtalarla donatılmış sınıflarımızda derslere girecek. Spor salonumuzun ve öğretmen lojmanlarının da yapımı tamamlandı. Öğretmen atamalarının da yapılmasıyla okulumuz eğitime öğretim hazır hale gelmiş olacak. 

Okul kıyafetlerimizin yeni eğitim öğretim yılında şu şekildedir.

Erkekler ve Kızlar İçin:

Kolları Bordo Renk olmak üzere Gri Polar Mont.

Erkekler İçin Gri Pantolon,

Kızlar İçin Gri Çok Pileli Etek, Gri Çorap,

Bordo renkli Uzun ve Kısa Kollu Swith,

Siyah Ayakkabı.

Okulumuz Of Anadolu Öğretmen Lisesinin geçen yıl 90 öğrenciyle eğitim öğretim açılmasının ardından bu yıl alınacak 90 öğrenci için sıraların alımı tamamlandı. Ayrıca Spor salonunun yapımı tamamlandı. Çevre düzenlemeleri yapılıyor. Öğretmen Lojmanları temmuz ayı sonunda teslim edilecek. Fatih Projesi için Akıllı Tahtaların takılmasına bu hafta başlanacak. 

Sıraların taşınmasında bizlere yardımcı olan Hayrat ÇPL öğrencilerine teşekkür ederiz.

Bu yazı toplam 3176 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar