24 Eylül 2020 Perşembe Saat 15:34
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kanal 9'da bir oflu sanatçı
16 Mart 2011 Çarşamba Saat 13:00
İbrahim Ergül ve Ayaz Ayazoğlu'nun sunacakları Talk Show eğlence programı Efulim Show'un konukları, Çağla Saygın, Gülbin Vardar ve İlhami Yıldırım.

Kanal 9 Efulim Show Her Çarşamba saat 23.30 da Kanal 9 da.

Endless LoveİBRAHİM ERGÜL ( Oyuncu , Yönetmen )
Haftada 1 gün perşembe günü gece 11:30 ve 01 :30 arasında yayınlanacak olan EFULİM SHOW isimli Talk Show programına canlı yayın sırasında programa eşlik edecek Müzik Grubu ( Orkestara ) veya Dj alınacaktır. Bu grup veya Dj e program içinde reklam olanağı sağlanacaktır. Kendini tanıtmak isteyen grup veya dj ler bize ulaşabilir. Cumartesi itibariyle görüşmeler başlayacaktır. İbrahim Ergül , Ayaz Ayazoğlu

efuli sivilhareket

EFULİM SHOW ... Bir show başlıyor Çarşamba günü Kanal 9’da… O show yepyeni bir soluktur diyor birbirinden muzip sunucuları .Ve ekliyorlar ‘’ Bizim ideamız tarzımızdır’’ diye… İçinizden biri olan,tiyatro ve televizyon projelerinden tanıdığımız Ayaz AYAZOĞLU ve çok özel projeleriyle adından söz ettiren muzip oyuncu ve yönetmen İbrahim ERGÜL’ün sunuculuğunu yaptığı,genç bir mizah ekibinden oluşan EFULİM SHOW 16 Şubat Çarşamba günü saat 23,30 da canlı yayında sizlerle olacak
Konukları orijinal,bölümleri orijinal,sunucuları orijinal…Kısacası her şey orijinal… diyen Ayaz AYAZOĞLU,izleyenlerin sıkılmayacağı bir program hazırladıklarını ve bizi izlerken çok eğleneceklerini sözlerine ekliyor.Yakın bir süre içinde ses getirecek projelerini kamuoyuna duyurma hazırlığında olan genç oyuncu ve yönetmen İbrahim ERGÜL’de yaptığı açıklamada … biz bu programı hazırlarken çok eğlendik.Aslolan bu değil mi zaten? Bence önemli olan sıkılmadan,eğlenerek bu programı hazırlamamızdı.
Bu yüzden bizi izleyeceklerin pişman olacağını düşünmüyorum.Hep beraber eğleneceği dedi.
Supervisior ‘luğunu Caner DOĞRUYOL’un yaptığı, birbirinden komik skeçleriyle kahkahaya doyacağınız, hoş sohbetleri ve şarkılarıyla gündem yaratan Gülbin VARDAR ve İlhami YILDIRIM’ın konuk olacağı,sürpriz köşesi Kahve Molasıyla da seyircileri Kanal 9 ekranlarına kilitleyecek Efulim Show’un sürprizlerle dolu ilk bölümü 16 Şubat Çarşamba günü saat 23.30 canlı yayınla sizlerle olacak.


Bu yazı toplam 5073 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar