04 Aralık 2020 Cuma Saat 17:19
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Komik ve düşündüren haberler
27 Ocak 2011 Perşembe Saat 17:17
Dünyanın bin türlü hali var, olmaz olmaz demeyin sizinde başınıza gelebilir

Trabzon'un Hayrat ilçesi Nüfus Müdürü Yusuf Balcı başına köpek düşmesi sonucu ağır yaralandı. Peşine düsen çocuklardan kaçan köpek, bir apartmanın merdivenlerinden çatıya çıktı.
Çocukların çatıya çıkarak köpeği sıkıştırmaya çalışması üzerine 3. kattan aşağı atlayan köpek, o sırada Kaldırımda yürümekte olan Hayrat Nüfus müdürü Yusuf Balcının kafasına düştü.

Olay yerinde travma geçiren Balcı Önce Of devlet hastahanesine, oradan Trabzon Numune hastahanesine kaldırıldı.
Tedavisi 2 hafta süren Müdür Balcı, psikolojik tedavi görmek üzere 2 ay izin aldı, bu olaydan sonra Hayrat ilçesine bir daha gelmeyen aslen Akçaabatlı olan Yusuf Balcının malulen emekli olduğu haberini yeğeniyle yaptığımız bir sohbette öğrendik
kendisine geçmiş olsun der, acil sağlık dileriz 

Polisin not defteri

EMNİYET Müdürü Feyzullah Arslan'ın "Gül Güldür Düşündür" adını verdiği not defterinden...

Aynı turizm şirketine ait iki otobüs yolda karşılaştı. Şoförler ellerini bırakıp birbirlerini selamladı. 12 kişi öldü.

İki odayı tek oda yapmak isteyen ev sahibi işi abarttı. Tek duvar için kazma yerine dinamit kullandı mahalleyi havaya uçurdu kendisi de yaralandı.

Asabi çoban ot yemeyen koyunu tüfeğinin dipçiğiyle dövmeye başladı. Tüfek ateş aldı çoban öldü.

Tarlada otlayan iki koyun bir evin önündeki inşaat kumunu dağıttı. Koyun sahibi aile ile kum sahibi aile birbirine girdi. İki aileden 5 kişi öldü.

Şaşkın köylü evinin terasındaki kömürlükte buzağı beslemeye başladı. Buzağı büyüdü. 250 kiloluk inek oldu. Odaya sığmayan inek 3 katlı evden vinçle indirildi.

***

Yeni doğan yeğenini seven bir dayı faciaya yol açtı. Bebeği hoppala diye havaya fırlattı. Talihsiz bebek tavandaki vantilatöre çarparak öldü.

Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde oturan İsmail A. isimli çiftçi ağrısına dayanamadığı dişine silahla ateş edince öldü.

Ankara 9. Sulh Ceza Mahkemesi'nde rahatsız edici harekette bulunmak suçundan yargılanan Hüseyin Y. 75.000 TL hafif para cezasına çarptırıldı. Karar sanığın tüm aramalara karşın bulunamaması üzerine Resmi Gazete'de yayımlanarak tebliğ edildi.

***

Edirne'de sevdiği ile dünya evine girmeye hazırlanan gelin kendi rızası ile evlenmeyi kabul edip etmediğini soran memura şaka olsun diye hayır deyince nikâh yarıda kaldı. Nikâh memuru kimsenin etkisi altında kalmadan kendi rızasıyla evlenmek isteyip istemediğini sordu. Gelin "Hayır!" yanıtını verince de deftere "Kadın evlenme anında evlenmeyi kabul etmediğini beyan etmiştir" yazarak salondan ayrıldı. Memurun arkasından koşan gençler bunun bir şaka olduğunu söyledilerse de onu ikna etmeyi başaramadılar.

Bu yazı toplam 2110 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar