19 Ekim 2021 Salı Saat 23:50
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÖZAYDIN MÜHENDİSLİK
24 Mayıs 2010 Pazartesi Saat 21:16
Gözaydın Mühendislik Hayrat Kurtuluş mahallesinden , gözaydın Laser göz merkezi

GÖZAYDIN MÜHENDİSLİK
İNŞAAT ÇELİK YAPI METAL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

İnsana değer veren yapı anlayışı..
 Firmamız, inşaat sektöründe; Sanayi Tesisleri, Fabrika İnşaatı, Özellikli Yapılar, Çelik Konstrük-siyon İşleri, Konut İnşaatları , Kooperatifler, İş Merkezleri, Prefabrik Yapılar, Çevre Düzenleme işleri, Bina Takviye İşleri ve her çeşit Yapı Teknoloji Uygulamalarını ihtiyaçlara uygun olarak projelendirmek, koordine etmek ve anahtar teslimi tesisler kurarak hizmet vermek üzere kurulmuştur. 


Firmamız , faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe , daha önce aynı sektörde bireysel olarak faaliyet göstermekte olan İnşaat Mühendisi Mehmet Ali GÖZAYDIN tarafından Ahmet Seyfi GÖZAYDIN ortaklığında siz müşterilerimize hizmet etmek üzere 1995 yılında Sakarya merkezli limited şirket olarak kurulmuştur. Dinamik ve tecrübeli ekibimiz ile yeni projeler geliştiren ve yeni projeler içinde yer almak için çaba sarf eden firmamız 1999 yılından itibaren Modern Çelik Yapı tesislerinde faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır.

Kurulduğu andan itibaren sektörün önde gelen kuruluşlarının (Aytaç, Hyundai, LCW, Legrand, Tırsan, Toyota, Ramsey, Ülker vb.) fabrika binaları, konut inşaatları ve özellikli yapı inşaatlarını yapmaktadır.

Sanayi Tesisleri, Fabrika İnşaatı, Özellikli Yapılar, Çelik Konstrüksiyon İşleri , Konut İnşaatları , Kooperatifler, İş Merkezleri, Prefabrik Yapılar, Çevre Düzenleme İşleri, Bina Takviye İşleri Her Çeşit Yapı Teknoloji Uygulamalarını ihtiyaçlara uygun olarak projelendiren, koordine eden ve anahtar teslimi tesisler kuran firmamız, çağımızın hızla gelişen ve değişen teknolojisini güvenle birleştirmiştir. Sizlere, proje aşamasından teslime ve teslim sonrası bakım hizmetlerine kadar uzanan her alanda en son teknolojiyi yüksek kalite ve ekonomik çözümlerle sunmayı hedefler.

Firmamız steelart® markasıyla Çelik Konstrüksiyon ve çelik yapı elemanları sınıfında markalaşmıştır. Depreme dayanıklı, güvenli, çevreye duyarlı, modern teknolojiyi kaliteden ödün vermeden steelart® farkıyla sizin ihtiyaçlarınıza uygun “İnsana Değer Veren Yapı Anlayışıyla” çözümler sunar.

Firmamız personeli, her projenin yeni bir müşteri potansiyeli olduğunu bilir, İŞVEREN memnuniyetini ön planda tutarak teknik ve idari şartnamelere uygun olarak projelerini tamamlar.

Bu yazı toplam 2916 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar