28 Ocak 2023 Cumartesi Saat 10:31
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul büyük Çamlıca Cami'ne Hayratlı İshak Danış İmam hatip olarak atanmıştır
16 Nisan 2019 Salı Saat 09:24
Türkiyenin en büyük camii Büyük çamlıca camisine Trabzon Hayratlı imam hatip İshak Danış hoca atandı.

Günümüzde iktidarın "her alanda" görev verdiği kişiler arasında "Of, Hayrat, Çaykara" lıların olması gözden kaçmıyor. İnşaallah mahcup olmazlar.

İstanbul büyük Çamlıca Camiine Hayratlı İshak Danış İmam hatip olarak atanmıştır...

İshak Danış Kimdir?

15 Haziran 1969 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon, Hayrat İlçesi Balaban Düz Mahalle nüfusuna kayıtlıdır. İlköğretim eğitimin doğup büyüdüğü köyünde tamamlamıştır. Yine aynı belde de Balaban Kur’an Kursu’nda hafızlığını tamamlamıştır. 1991 yılında Arapça eğitiminden icazet almış, 1993 yılında ise Rize İmam Hatip Lisesi’nden mezun olmuştur.

İshak Danış 2000 yılında ise Ali Şahin Hoca’dan Aşere-i Takrib’i tamamlayarak icazet almış, 2006 senesinde İbrahim Tanrıkulu Hoca’dan Tayyibe’yi bitirmiştir.


İshak Danış Hoca günümüzde İstanbul, Beyoğlu Kasımpaşa’da yer alan Büyük Piyale Paşa Camii’nde İmam Hatip olarak vazifesini devam ettirmektedir. Anadolu İlahiyat Ön Lisans mezuduru. Evlidir ve bu evliliğinden 5 evladı vardır.

Başta Hayrat Neşriyat olmak üzere, Beyza Müzik, Medya Ofis, Ekmel Yayıncılık ve Goldsoft Yazılım’dan çıkmış ve piyasada yayınlanmış eserleri mevcuttur...

Bu yazı toplam 65473 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar