28 Ocak 2023 Cumartesi Saat 10:39
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Hayrat Kaymakamı Kübra DEMİRER İlçeyi tanıma gezilerine başladı
18 Kasım 2017 Cumartesi Saat 14:18
Hayrat ilçemize Atanan 2. Bayan kaymakam Sayın Kübra Demirer, Halka tanışma kaynaşma ziyaretlerine devam ediyor. Bugünde yaylaları HES projelerini, Halkın geçim kaynaklarını gözlemledi

Hayrat Kaymakamı Kübra DEMİRER İlçeyi Çevre ve halkla tanışma gezilerine başladı

Yoğun gündem olan Yaylalarımızdaki yıkımlar ve Halkı susuz bırakan HESler konusunda bilgi sahibi olmak amacıyla hazırlanan bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

İlçemize yeni atanan Kaymakam Kübra DEMİRER , İlçemize bağlı Dağönü, Hanlut, Kadınlar, Çakıroğlu, Aksu ve Büyükharman yaylalarını ziyaret etti. 

İlçe Jandarma Komutanı Emrah DEMİRKAN ile Pınarca ve Dağönü mahalle muhtarlarımızın da eşlik ettiği ziyarette Sayın Kaymakamımız yaylalardaki mera alanlarında da incelemelerde bulundu. 

Yaylalarımızda hayvancılık faaliyetinde bulunan vatandaşlarımızla bir süre sohbet eden Kaymakamımız, ziyaret dönüşünde İlçemizde faaliyette bulunan Hidroelektrik Santralleri (HES)’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Ardından yol üzerinde bulunan tarihi Eyüpün Hanı’ nda kısa bir mola vererek beraberindeki heyet ile birlikte çay içti.Bu yazı toplam 66203 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar