28 Ocak 2023 Cumartesi Saat 10:54
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bugün tapu işlemlerini bitirdiğim yeni mekânımız muhtarlarımıza ve Of'umuza hayırĺı olsun.
07 Haziran 2017 Çarşamba Saat 22:08
Oflu iş adamı ve sanayici Sn. Cemal Yeşilyurt'un büyük katkısıyla nihayet derneğimize bir mekan edindirdik çok şükür.

Değerli arkadaşlar; şu an bir misyonu yerine getirmenin mutluluğunu ve sevincini yaşıyorum.

Dünya kimseye mülk olmadığı gibi koltuklar da kimsenin babasının malı değil; muhtar olurken mahallemde yapmak istediğim ideallerim vardı; birkaçını gerçekleştirdim. Mesela kendi mahallemden meziremize yol yoktu, 40 sene evvel yapılması gereken yolu yapmak bana nasip oldu. 5 km. Yol bitmek üzere. 


Bu yolu yaparken başta bakanımız Sn. Veysel Eroğlu olmak üzere; Sürmene Orman İşletme Md. Sn. Yılmaz Yildiz beye ve bölgemizdeki bölge müdüründen memuruna kadar herkese teşekkür ederim.

Mahallemde suları da yeniliyorum.

Bir kaldı yollarım; gerçekten yollarım çok kötü; 64 km. Yol ağı olan mahallemde yollar dar ve ömrünü tamamlamış durumda. Konuyu B.Ş.B.B. Sn. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na defalarca söylememe rağmen çeşitli bahanelerle beni öteledi. Daha sonra durumu bizatihi Sn. Cumhurbaşkanımıza izahatlı anlattım. İlgilenilmesi için talimat vermesine rağmen hâlâ bir netice çıkmadı. Bu yollar birimizin başını götürecek ama benim başım feda olsun, ettim de. Siyaseti zaten sevmezdim; şimdi de çirkin yüzünü çıplak gözle görünce tamamen ikra ettim. 

İnsanlar vakti gelince gitmesini bilmeli; zirvede bırakmalı yuhalanmadan.


Ben mesela, muhtarlık surem bitince 3 yılım olmasına rağmen dernek başkanlığını da olağan üstü kongre kararı alıp bırakacağım. Bir hamle yapıp derneğin hayatiyetinin bekası için mülk edindirdim ve misyonumu tamamladığıma i nanıyorum. Gelecek olan arkadaş yeni bir şevk ve heyecanla derneği daha ilerilere taşısın, Gençlerin önü açılsın istiyorum. 

Siyasete düzgün ve idealist insanlar talip olsun istiyorum.

Özetle: Gün sayıyorum; teskereye 22 ay var. Sonrası; Allah nasip ederse siyasetten edindiğim izlenimleri ve şiirlerimi yazmaya devam.

Kalın keyfinizle...


Bu yazı toplam 65506 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar