30 Temmuz 2021 Cuma Saat 14:09
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
6222 (bir gün size de çıkabilir, Yolda, Limanda, Kaldırımda Herşey Mübah Bunlar için
16 Ocak 2014 Perşembe Saat 10:49
Özellikle Trabzonspor camiasının, İstinye yürüyüşü sonrasında başlayan gözaltılar ve akabinde Trabzonda devam eden stadyumlardan men cezaları karşısında ki suskunluğuna ne demeli?


Peki bu kadar camianın, her kongre zamanı eteklerine yapıştığı,Yağmur kar demeden 90 dakika sesi kısılana kadar bağıran, yurt içi,yurt dışında takımını yalnız bırakmayan, Lisanslı ürünleri alan taraftarlar tribünlerden uzaklaştırılıyor iken, yöneticiler malum kanunun değişmesi için bir girişimde bulunuyorlar mı? 

Özellikle Trabzonspor camiasının, İstinye yürüyüşü sonrasında başlayan gözaltılar ve akabinde Trabzonda devam eden stadyumlardan men cezaları karşısında ki suskunluğuna ne demeli? 

Eski, yeni yöneticilerin, Basın mensuplarının bu kadar duyarsız kaldığı bu operasyonların, Trabzonspor'un yalnızlaştırılması olarak algılamak çok mu zor? 

Avni Aker veya Deplasman tribünlerinin boş kalması kimlerin hoşuna gidecek? 

Şike yapan, Halkı kin ve nefrete sürekleyen, Umutlarımızı ve sevinçlerimizi çalanların itibar gördüğü ve aklanmaya çalışıldığı bugünlerde, tek suçu Trabzonspor'u sevmek, onunla yaşamak ve onu tribünden sevmeyi tercih edenlerin komik sebeplerle stadyumlardan uzaklaştırılması bir insan hakları ihlalidir. 

Trabzon da başlayan 6222 sayılı kanunun yeniden gözden geçirilmesi ile ilgili demokratik protesto gösterilerinin, gerekli desteği görmesini ve bu protestoyu gerçekleştirenlerinde yılmadan buna devam etmesini diliyorum. 

6222 bana dokunmaz demeyin, hiç bir suçu olmadığı halde 18 yaşından küçük 2 yeğenim ve onlarca tribünden kardeşimiz tribünlerden yasak aldılar. Eskiden milli piyangonun sloganı vardı '' Bir gün size de çıkabilir'' işte bu bilinçle demokratik tepkimizi göstermeye devam edeceğiz ki bir gün SİZE de çıkmasın.

Tuncay Çeliköz

Bu yazı toplam 2811 defa okundu.
 
Paylaş
ADMİN
Faceboook Alıntıları
Tuncay Çeliköz
Gücümüz çok da, birleştirmekten korkuyoruz.
yaklaşık

Metin Bahar
Acık Söylüyorum bizim İnsanlarımızda Şu düşünce Var Bana bişey olmadı karışmam Bizim Aklımızda Bu düşünce Olduğu Sürece Bizden Hiçbişey OLMAZ.


Selim Özlü
Tuncay abi söylediklerin de her konuda haklısın biz bu yasa dan bir çok taraftarımız ve ben le beraber bir çok kardeşlerim 18 yaşından küçük kardeşlerim bu yasadan ceza almış bizim.maçlarda takımızı 90 dk hakımız elimizden alınmıştır


Jan Marie Paff
Sagol kardesim

Selim Özlü
Açıkcası cezadan cok ceken şikeciler degil biz takımızı sonuna kadar destekliyen cefakar kardeşlerimize gelir bizlere gelir tuncay abi dimi


Tuncay Çeliköz
Selimcim bu günler geçecek, rahat olun. Yeter ki inancınızı kaybetmeyin.


Semih Atik
.....

Tuncay Çeliköz
Bakın semih abimiz kaybetmemiş inancını


Semih Atik
Havaalanında bizim başkanı karşılamaya gidenlere 14. Maddeden yani çirkin ve kötü tezahürattan işlem yapmışlar. Oysa 6222 den işlem yapılabilmesi için maç esnasında ve stad çevresinde, maça gidiş geliş güzergahında olması gerekir. Artık o kadar kanıma dokunuyorki bundan sonra bütün maçlara gurbetçi gençler ile mi gitsem diye düşünüyorum. Arkadaşlar bir sıkıntı olursa ben buradayım. Soracağınız birşey olursa elimdengeleni yaparım. Gerekirse daha geniş katılımlı bir toplantı daha yapar arkadaşları aydınlatırız. Ancak sayfada çok küfür görüyorum. Tuncay abiniz de sürekli uyarıyor. Başınız ciddi derde girer uyarıları dikkate alın derim


Tuncay Çeliköz
Millet sanaldan küfür ettiğini sanıyor ama bu küfürler bir gün bileklerine bilezik olacak. Edilen küfürlerri sana zannediyorlar.Küfür konusunda uyarılarımızı dikkate almayanlar, bir sabah tebligatla uyanacaklarını bilmiyorlar. Ama bu kadar uyarımıza rağmen de, eden kendine eder.
16 Ocak 2014 Perşembe Saat 11:00
Metin Bahar
AH ALANLAR İFLAH ETMEZ
İnsanlar Sahada Şikenin Kralını Yapsın Herşey Ortada Olsun ses Yok ama Trabzonspor Taraftarı Trübünde Adam Gbi Trübün Yaptığı İçin Hakkını Aradığı İçin 6222 Yi başımıza Diktiler Biz bunu bu dünyada Hesabını soramayız Çünkü Gücümüz Yetmiyor Bunu herkes Biliyor sadece Toprağa Girince ASIL ADALETİN HESABINI HAKKIMIZI ORDA ARICAZ...
16 Ocak 2014 Perşembe Saat 10:54
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar