28 Ocak 2023 Cumartesi Saat 10:30
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trabzonlu Eğitimciler Derneği Başkanı Haşim Albayrak ziyaretler
27 Aralık 2013 Cuma Saat 16:51
Henüz Kurulan Trabzonlu eğitimciler derneği başta istanbul olmak üzere Türkiyeki bütün Trabzonlu Eğitimcileri bir çatı altında toplamakta kararlı çalışmalar devam ediyor

Tder Ziyaretleri

Trabzonlu Eğitimciler Derneğinin Trabzonlu yeni okul müdürlerine hayırlı olsun ziyaretleri bağlamında Tder Başkanı Haşim Albayrak, Muhasibi Can Kurt ve Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Avni Batu, Bayrampaşa Mobil İmam Hatip Müdürlüğü'ne atanan Trabzonlu Esat Cevahiroğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

Esat Cevahiroğlu'na görevinin hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dileriz.

Misyon: Türkiye’ de bulunan tüm Trabzonlu hemşerilerimizin ve eğitim camiasında çalışan değerli eğitimcilerimizin mesleki yönden gelişimlerine katkı sağlayarak ve eğitim anlayışına farklı bir bakış açısı getirerek eğitimcilerimizin potansiyellerini sinerjiye dönüştürüp dinamik bir eğitim sistemi oluşturmaktır. Bu amaçla özel ve resmi kurumlarımızda hizmet veren veya hizmet vermiş tüm hemşerilerimizi bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Vizyon: Ülkemizdeki ve ilimizdeki eğitimle ilgili her konuda çözüm üretmek, derneğimizi eğitim alanında referans noktası yapmak, yükselmek ve yükseltilerek öncü olabilmektir.

Amaçlarımız: ‘’ Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez ’’ sözünden yola çıkarak dayanışma ruhunu oluşturup ülkemize ve milletimize faydalı olmaktır. Huzur ve barış içinde milli birlik ve beraberlik ruhuyla yaşamaktır.

Hedefimiz; ülkemizin genciyle, yaşlısıyla, eğitimcisiyle, esnafıyla tek vücut olup yeni atılımlara imza atabilmek, milletçe zorlukları fikir alışverişiyle aşarak tek kale olmak ve bu olguyu nesilden nesile aktararak ilerleyip kalkınabilmek için köklü bir zemin oluşturmanın gayesi içindeyiz.

‘’  Bize her yer eğitim ‘’ sloganımızla her koşulda herkesi kucaklayacak bir eğitim için farklı bir bakış açısı oluşturmayı amaçlamaktayız.


HAYDİ: Tüm hemşehrilerimizi bizlere destek olmaya ve hem doyduğumuz yerlere hem de doğduğumuz topraklara hizmet etmeye ve daha güzel, daha özel bir gelecek için çaba göstermeye davet ediyoruz.
Bize her yer Trabzon ama Trabzon bir tane, ona sahip çıkalım.

Bu yazı toplam 68132 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar