19 Ekim 2021 Salı Saat 23:47
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Genç Kaymakam Hayratı tanıma gezilerine dağ köylerinden başladı
08 Ekim 2013 Salı Saat 03:47
Hayrat ilçesine yeni atanan Kaymakam Sayın Tuğba Genç, Geniş bir coğrafyaya sahip ilçeyi tanımak amacıyla bir dizi geziler düzenleyerek ilçe halkı ile tanışıyor sorunlarını dinliyor.

Hayrat ilçesine yeni atanan KaymakamTuğba Genç, Geniş bir coğrafyaya sahip ilçeyi tanımak amacıyla bir dizi geziler düzenleyerek ilçe halkı ile tanışıyor sorunlarını dinliyor.
Genç Köy ziyaretlerin ilkine, ilçemizin yayla köylerinden biri olan Dağönü köyünden başladı. İlgili daire amirleriyle birlikte Dağönü köyüne giden Kaymakamımız Özel idare şefliğin yürüttüğü yol çalışmalarını yerinde inceleyip  Köy halkın sorunlarını dinledi.
Hastalıkta ve Sağlıkta Hayrat yanı başınızda
Hayrat Kaymakamı Tuğba Genç tarafından “Hastalıkta ve Sağlıkta Hayrat Yanı Başınızda” adlı projeyle eşi vefat etmiş, yoksul ve bakıma muhtaç yaşlı vatandaşları yaşadığı ortamda ziyaret edildi. Pınarca, Yeniköy, Geçitli ve Taflancık köyleri ve Balaban Beldesi’nde muhtarlar tarafından tespit edilen eşi vefat etmiş 60 yaş üstü 45 kadın ile yaşlı ve hasta olan 46 kadın olmak üzere toplam 91 kadına ulaşıldı. Doktor ve hemşireler tarafından tedavi ve gerekli sağlık taramaları yapılan yaşlı kimsesiz ve muhtaç vatandaşlara danışmanlık ve refakat hizmetleri sunuldu.


Bu yazı toplam 3349 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar