28 Ocak 2023 Cumartesi Saat 10:04
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Of Belediyemizden gençlerin yarınları için eğitici tiyatro gösterisi
31 Mart 2013 Pazar Saat 03:22
Of Belediye Başkanı Murat Saral tarafından Dünya Tiyatro Günü nedeniyle düzenlenen tiyatro etkinliği ile Of’taki Lise öğrencileri ücretsiz tiyatro keyfi yaşadılar.

Tiyatro Temaşa, “Gülün solduğu gün” adlı eseriyle Oflu Lise öğrencileriyle buluştu. Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın katkılarıyla Of’a gelen Tiyatro grubu, Lise öğrencilerine yönelik olarak madde bağımlılığının zararlarını konu alan "Gülün Solduğu Gün" adlı eseri öğrencilerin beğenisine sundular.

HMB Ulusoy Endüstri Meslek Lisesi ve ATL Kapalı Spor Salonunda 4 seans olarak düzenlenen gösteriyi Ulusoy Lisesi, İmam Hatip Lisesi, Anadolu Lisesi, Ali Yeşilyurt Lisesi, Taşhan Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri ücretsiz olarak izlediler.


Gösteriyi Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of Müftüsü Recep Onat, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İdris Kabahasanoğlu ve Adem Gündüz, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri de izlediler.

Gösteri sonunda Tiyatro Temaşa ekibine teşekkür eden Başkan Murat Saral, “geleceğimizin teminatı siz sevgili genç kardeşlerimiz için düzenlemiş olduğumuz bu tiyatro oyunu ile umuyorum ki sizlere faydalı olabilmişizdir. Madde bağımlılığının ne kadar kötü ve alışınca kurtulmanın ne kadar zor olacağını birlikte izledik. İnsanın hayatını kararttığını ve ailesinden nasıl koparttığını bir nebze de olsa anlayabildik. Arkadaş çevrenizi çok iyi seçmeniz ve sadece eğitiminizi ve geleceğinizi düşünmenizi istiyorum. Bu güzel oyunu sizlere sunan Tiyatro Temaşa ekibine de çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu yazı toplam 67868 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar