Ülkemizin ve Şehrimizin önemli ailelerinden Nuhoğlu ailesi dayanışma vakfı Of ve civarındaki ilçelerimizde Başta eğitim olarak birçok alanda destek vermiş vermeye devam ediyorlar
30 Ekim 2016 Pazar Saat 02:56
Nuhoğlu Vakfının bölgemizde başlattığı eğitim seferberliği sayesinde bölgemizin eğitim çıtası önemli şekilde yükselmiş pekçok öğrencimiz hayal dahi edemedikleri okulların sınavlarını kazanmışlerdı.

Nuhoğlu Vakfı her yıl 23 Nisan ve 29 Ekim tarihlerinde yaptıkları toplantılarına devam ediyor.

2016 Nuhoğlu Vakfı Danışmanlar Meclisi toplantısı 29 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Kadıköy Hilton otelinde gerçekleştirildi.

Türkiye Cumhuriyetine sadakatle bağlılık anlamına gelen iki milli günümüzde bir araya gelen gelen aile büyükleri Ülkemiz için Nuhoğlu ailesi adına gerçekleştirilen faaliyetler hakkında istişare yapıyor, yeni projeler gündeme geliyor.

Türkiye'nin birçok vilayetinden gelerek toplantıya katılan aile büyükleri vakfın amacına uygun yapılan faaliyetlerini anlattı.

Vakıf onursal Başkanı Sayın Ömer Çetin Nuhoğlu ülkemizin istikbali konusunda ilmi ve ekonomik gerçeklerle süslediği önemli bir konuşma gerçekleştirdi.

Vakıf Başkanı Sayın Hayrettin Nuhoğlu Vakfın faaliyeleri ve Türkiyenin içinden geçtiği vahim geçiş sürecinden örnekler verdiği konuşmasını aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz.

Haber: Abdullah Gözaydın