Gazeteci arkadaşımız Aytekin Akayın annesi rahmeti rahmana ulaştı, Kendisine rahmet dilerken Ailesine ve sevenlerine sabrı cemil niyaz ederiz.
25 Mayıs 2016 Çarşamba Saat 15:10
Uzun yıllar Taka gazetesi İstanbul temsilciliği yapan Trabzon dergisi sahibi TS Basın temsilciliği, Of hayrat derneği basın temsilciliği, Beşiktaş Trabzonlular derneği basın temsilciliği yaptı

Hayrat Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinden Kemal Akay’ın eşi, gazeteci Aytekin Akay’ın annesi Hanife Akay (57) hayatını kaybetti.

25 Mayıs 2012 Cuma 18:09

Akay ailesi Hanife Akay’ın acısıyla sarsıldı. Kısa bir süre önce beyin kanaması geçiren ve ameliyat edilen Hanife Akay, kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

 

Of Ulusoy Otobüs İşletmesi Şoförlerinden Kemal Akay’ın eşi; Gazeteci Aytekin ile Abdullah, Mehmet Ali, Mubeyyen ve Aylin’in anneleri olan Hanife Akay, Hayrat’ta düzenlenen cenaze töreninin ardından Cumhuriye Mahallesi’ndeki aile mezarlığına defnedildi.

 

Araklı Müftüsü İlyas Öztel’n kıldırdığı cenaze namazına Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Balaban Belediye Başkanı Ömer Hacıbektaşoğlu, İşadamları, Of ve Hayrat esnafı ile çok sayıda vatandaş katıldı.