İstanbuldaki Trabzonsporlular İftarda buluşarak Büyük iddialar ile yönetime gelen Muharrem Ustanın halen bir başarı elde edemediğini, İE. Hacıosmanoğlu döneminden daha kötü bir gidiş olduğunu ortaya koydular
17 Haziran 2016 Cuma Saat 04:02
1967 Trabzonsporlular dernek başkanı Alaaddin Hatayoğlu verdiği iftar davetinde Trabzonsporun başarısı için yapılması gerekenleri sıraladı, Yeni yönetimin takipçisi olduğunu söyledi.

Merter Grenpark otelinde gerçekleşen iftar programına Bu yıl şampiyon olarak 2. profesyonel lige yükselen Of spor başkanı Olcay Saral katıldı. 

1967 Trabzonspor derneği başkanı Alaaddin Hatayoğlu Bu yıl Trabzon spor kulüpleri arasında tek başarı Of spordan geldi, Kendilerini tebrik ederiz diyerek Bir teşekkür plaketi sundu.
Bizlerde Of sporu bu başarısından dolayı tebrik ederiz.

 İftar Programına Trabzonspor As başkanı Emre Aksoy , Yönetici Dr. Ahmet Çubukçu ile Trabzonspor kongre üyeleri, Trabzon Talebeyurdu dernek başkanı Trabzonlu işverenler ve bürokratlar, STK temsilcileri katıldı.

ALAADDİN HATAYOĞLU AÇIKLAMASI

1967 Trabzonsporlular derneğimizin geleneksel iftar organizasyonumuza Trabzon'dan gelerek Katılan Asbaşkan Ahmet Çubukcu,Eski TS YöneticisiOrhan Aksu,TS Yöneticimiz Emre Aksoy,Yine Trabzon Of'dan Gelen Ofspor başkanı Olcay Saral İstanbulspor başkan y Sebahattin Saral Abime,Bursa Mustafakemalpaşa'dan gelen dernek başkanı Atakan Yılmaz'a Akademisyen Prof.Yaşar Hacisalihoğlu,Prof,Örsan Kunter Öymen hocama,tgrt spor müdürü Hakan Dede ve Tüm Misafirlerimize,Trabzonspor Delegeleri dernek üyeleri,değerli basın emekçilerine,Prorgramı başarıyla sunan Meyil Alim 'e dernek yönetimimiz adına çok teşekkür ediyorum...
HER ŞEY TRABZONSPOR İÇİN


İFTAR PROGRAMINDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 Alaaddin Hatayoğlu İftarda yaptığı konuşmayı aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz