Of Belediyesi İstanbul Feshane tanıtım günlerine sel faciasını mazeret göstererek katılmadı
30 Ocak 2015 Cuma Saat 19:45
Tanıtım Reklam günümüzdeki pazarlamanın vazgeçilmezi olduğunu bilmeyen siyasetçilerimiz Of bölgesi için Turizmin ne demek olduğunu bilmiyor demekki.

Türkiye’ nin değişik illerinin  belirli tarihlerde tanıtıldığı İstanbul ve Ankara’ daki etkinliklere  İlçe belediyeleri tanıtım amaçlı katılıyor yöresel kültürel ve sosyal hayatımızı, folklorumuzu tanıtmaya çalışıyor. 

30 Mart Yerel seçimleri ile Büyükşehir oluşumuzla artan imkanlar ve kaynaklar o kadar çok oldu ki artık tanıtıma gerek yok diyoruz. 

Biz Trabzon  Büyükşehiriz  , Of’ un tanıtılmasına gerek yok Trabzon yeter mi diyoruz.

Durumu iki taraftan ele alalım:

İlçe belediyesinin maddi ve hukuki imkanlarının iyice kesildiği ve adım atacak durumun olmadığı gerçek mi?

seçim dönemine girdiğimiz şu günlerde eldeki imkanları tanıtım ve kültüre ayırmak yerine seçim yatırımı daha mantıklı olur elbette.

Ancak tanıtım ve folklor olmazsa Turizm geliri nasıl sağlanacak beklentilerimiz ve projelerimiz vardı, teleferik, yat limanı, yüzme havuzu bunları insanlara tanıtmak ve kafalardaki Of’'umuzu daha düzgün anlatmak gerekmez mi?

Yoksa, nasılsa Büyükşehir olduk, Trabzon Büyükşehir Belediyesi tanıtır,  bunun ne kadar basit ve yanlış olacağını sel ve daha yeni  kar felaketinde yalnız bırakılan İlçemiz  unutmadı hep beraber yaşadık.

Tanıtımlara gitmememizin bir diğer nedeni ise sıkça dile getirilen bu tanıtımlar inancımıza ters olabilir mi?

Her ne olursa olsun İstanbul’ daki Trabzon günlerine katılmayan Of, Ankara’ daki  Trabzon Günlerine de olmayacak . 

Herkesin olduğu ve İlçesini en güzel şekilde tanıtmaya çalıştığı bu güzelliğe parasızlıktan mı yoksa beceriksizlikten mi gidemiyoruz?

HABER: ofmasaj.com