Tahammülsüz AKP yandaşları sonunda bunu da yaptı
01 Mart 2014 Cumartesi Saat 05:57
Trabzonun 96. Kurtuluş şölenine davetli olarak katılan CHP İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı Mustafa Sarığül, Feshaneye gelişinden itibaren Trabzonluların sevgi seli ile karşılandı.

Tek tek standları gezen Sarıgül halkın teveccühü ile karşılandı, Ve ziyareti tamamlamak üzereyken kendisini sahneye davet edenler, Trabzonlulara hitap etmesini rica etti.

Sarıgül Trabzonluların kendisine gösterilen misafirperliğe teşekkür ederken, Seçim yarışı hakkında bir kısa durum zikretti, Asla akp yi dışlayıcı kötü söz kullanmadı, seçim yarışında 1. olduğunu anlatmak isterken birilerinin tahammülü zorlamış olmalı ki Trabzona Trabzonluya yakışmayan tezahüratla susturulmaya çalışıldı.

Sahne önünü tutan kişilerin  taşkınlığı Salondaki onbinlerce kişi tarafından benimsenmedi. Mustafa Sarıgül Salondaki AKP karşıtı kişilerin müdahale etmesine fırsat vermeden salonu terk etti.

Bu utanç biz Trabzonluların üzerinde kaldı. Bu bir avuç edepsizler, Hala sosyal paylaşım sitelerinden yaptıkları saygısızlığı savunacak kadar cehalet içinde olduğunu görüyoruz.

 

Sarığül politika yaptı diyorlar, 

Sarıgül; Değerli Ak partili kardeşlerim, Düne kadar beni destekleyen Ak partili yetkililer, anket sonuçları beni önde göstermeye başlayınca karşı oyunlar ortaya koymaya başladılar.

şeklinde bir cümle kurdu.

Buda sahnenin sağ tarafında kimler olduğunu bildiğimiz kişiler itiraz ederek halkı prooke yaptılar.

 

Bu sırada Feshanede on binlerce ziyaretçi vardı ....!

Aşağıdaki videoda göreceğiniz gibi sahne önünü turmuş bir gurup, mikrofona yansıyan sesler var, çevredeki halkın  görüldüğü gibi olumsuz bir tepkisi yok....

 

Burada Sarıgül büyük bir olgunluk göstererek sahneyi ter etti, bu provakötörleri dışlayacak söyleme girseydi orada korkunç bir arbede yaşanabilirdi.

Bu nedenle Mustafa Sarığül'e ve Feshaneye 20 otobüs konvoyu ile gelen taraftarlarına, Feshanede Akp li olmayan vatandaşlarımıza tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Bir faciaya sebep olacak tepki vermedikleri için, Lanet olsun yalaka provakatörlere.

Sarıgülün kendisini sahneye davet eden, TDF Gençlik kolları başkanı 

TDF, Trabzon Dernekleri federasyonu yönetimin de bu konuda, Sarıgül'e Taraftarlarına, Orada bulunan diğer partililere karşı  bir özür yayınlamamış olmasına katılmam mümkün değil.

Feshanede politİka yapanlar aslında tamamı AKP'li çeşitli belediye başkanı adaylarıdır, İlk günden beri her tarafta ilan reklam dağıtımı yapıyor, Zorla ikna etmeye çalışarak AKP kaşkolu takmaları için rica ediyorlar.

İstemem diyorum, Amca al bir sevdiğine verirsin diyecek kadar ısrar. 

Bunlar kıyı köşede değil TDF standınız ortasında yapılıyor.

 

KONUYU FACEDE ÇOK GÜZEL İFADE EDEN BİR HEMŞERİMİZİN YAZISI; teşekkür ederiz.

Ender Yılmaz:

 Sarıgül siyaset yapmış deniyor.. 

Ne yapacaktı, kuymak mı yapacaktı ?

 Yufka mı açacaktı.. 

Elbette siyaset yapacak.. 

Konu şu, ya da milletin halet-i ruhiyesi diyelim.. 

Kimilerinin haşa peygamber mertebesine nakşettiği Recep Tayyip Erdoğan fenomeninin aslında sıradan basit bir hırsız olduğu, memleketi soyup soğana çevirmek için, kutsal olan ne varsa kullanmaktan çekinmediğinin ortaya çıkması, bu durumu bilenler açısından değil de, tam aksine inananlar için yani RTE'yi alnı secdeden kalkmayan ve tüm İslam Dünyasının Lideri görenler için, tam bir şok olmuştur. 

Suratlarına yedikleri şamar öyle kuvvetlidir ki, hala o küçük beyinleri kafa taslarının içinde dönmekte, tur atmaktadır. 

Bu nedenle şapşallaşmış bir milletle karşı karşıyayız.. 

RTE ne derse inanacak durumda olmaları, oniki yıldır onların beynine kazıdıkları Müslüman RTE fotoğrafındandır ve bundan kolayca vazgeçmeleri aptallıklarının derhal tescili niteliğindedir. 

O nedenle o kesime karşı anlayışlı olmakta fayda olduğunu değerlendiriyorum.. 

Aslında o güruhta gerçekte ne olduğunun farkındadır. 

Sadece kabulleniş için zamana ihtiyaç olduğu kanaatini taşıdığımı paylaşmak istedim.. 

Beyinden istifade etmenin önemli olduğuna değinmek istedim, hepsi bu..FESHANEDE 3. GÜN VİDEOLARI