Kadıköy'de Şike Serbest, Bordo-Mavi Yasak!
04 Aralık 2013 Çarşamba Saat 23:12
Futbolu kişisel tekelinde gören Kadıköy takımı tam bir mahalle takımı gibi davranarak Evrensel bir federasyon üyesi olduğunun farkında bile değiller. Yazık bu millette bunu hazmediyor, cehalet bu

''SPOR DOSTLUK, BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR'' 

Kadıköy'de Şike Serbest, Bordo-Mavi Yasak!   Bu akşam oynanan fenerbahçe-Fethiyespor Türkiye Kupası maçında Fethiyesporlular'ın hazırladığı pankarta fenerbahçe yönetiminden veto geldi. 

Türkiye Süper Ligi'nde şampiyonluk yaşamış 5 futbol kulübünün renkleriyle ''SPOR DOSTLUK,BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR'' yazılı olan pankart, üzerindeki bordo-mavi harfler nedeniyle Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda fenerbahçe yönetimi tarafından açtırılmadı. 

Her fırsatta ''Atatürk'ün takımıyız'' diyerek adeta ulu önderimizi taraftarına karşı kullanan şikeci Aziz Yıldırım ve yönetimi, üzerinde Bordo-Mavi yazı var diye sporla ilgil söylenen bu efsanevi sözü stada sokmadı. Bizler tertemiz Trabzonsporlular olarak bu olaya şaşırmadığımızı belirtirken, şerefli renklerimizin şikesi ile meşhur bir kulübün stadyumunda bilerek ve kasten bulundurulmamasından gurur duyduk. 

Her ne kadar pankartı açamasa da yaptığı bu jestten ötürü de Fethiyespor camiasına teşekkürlerimizi iletiyor, aldıkları galibiyetten ötürü tebrik ediyoruz.