16 Ekim 2019 Çarşamba Saat 05:34
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Feshanede Trabzonun 96. kurtuluş şöleninde Trabzonluya yakışmayan tezgahı kimler düzenledi.
06 Mart 2014 Perşembe Saat 15:07
Feshane Trabzon günlerinde Bazı Ulusal Medyanın Sarıgül'e komplosunu deşifre ediyoruz GERÇEKLERİ KİMSE YAYINLAYAMADI, YAYINLAMAK BİZE KALDI ŞÜKÜRLER OLSUN

01 Mart 2014 Cumartesi günü Eyüp meydanındaki mitingine giderken yüz kişilik bir gurup ile davetli olduğu Trabzon Dernekleri

Federasyonu tarafından düzenlenen Eyüp Feshane'de Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü etkiliğini

ziyaretinde bir gurup tarafından protesto edilen Mustafa Sarıgül'ün Trabzon Sürmeneli Mustafa Suver adlı vatandaşı darp ettiği,

Yumruk attığı şeklinde haberler yayınlandı.

Bazı malüm kanalların yayınladığı haber , Çok kısa bir video üzerinde 2-3 saniyelik bir görüntüyü tekrar tekrar montaj yaparak "Sarıgül Vatandaşa Yumruk Attı" diye haber yapıldı.

Böyle yanıltıcı bir şekilde haber yapanlarda hiçmi vicdan yok diye endişeye düştük.

Önceden ayarlanmış olduğunu gördüğümüz bir komplo olduğu ortaya çıktı, Ya orada bir arbede çıksaydı, on binlerce katılımcının olduğu ortamda bu provokatörler çevreye saldırıp faili meçhul cinayetler işlemiş olsalardı, Trabzon Dernekleri Federasyonu ve Trabzonlular bu fitnenin altından nasıl kalkacaklardı..

Gerçekten Trabzonluya Allah yardım etti.

SARIGÜL FESHANE ZİYARETİ VİDEOSU

Bu esnada provokasyona fırsat vermeyen İBB Başkan adayı Mustafa Sarıgül'e çok teşekkür ederim, Olayı büyütmeyerek olay yerinden adeta kaçtı, salondan çıkışında kendisine yapılan saldırılardan hiç bahsetmedi. CHP li değilim ama bu olgunluğundan dolayı Sayın Sarıgül'e çok teşekkür ederim.

Burada bir bardak suda fırtına koparanlar tarafından Neler Yazılmadı ki;

Yerel seçimler yaklaştıkça seçim gerginliği politikacıları inanılmaz hata yapmaya sevk ediyor.

Bu haber ikinci Kabataş olayı olarak tarihe geçecek.

İDDİA EDİYORUZ:

Sarıgül Feshane'de kimseye yumruk, atmadı, Sarıgül Feshanede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında ve Ak parti hakkında hakaret içerenkonuşma yapmadı.

Bizim burada yayınladığımız videoda görülen şekilde 5-6 saniye kırparak kopyalayan birileri, Cep telefonu ile çekilmiş ikinci bir video ile birleştirerek malum video haberi yapmış oldular.

Birde gönüllü mağdur buldular ve Ülkenin gündemini değiştirme girişiminde bulundular.

Kabataş gibi Feshane gibi Aslı olmayan haberlerle aslında Başbakanımıza oyun-tuzak kuruluyor.

Başbakana çok yakın kişilerin işgüzarlıkları, yada hileleri ile başbakan telafi edilemez zor durumlara düşmektedir.

Evet Başbakan birileri tarafından oyuna getiriliyor.

Feshane'de Sarıgül'e karşı bir komplo kuruldu, Bu komplonun kahramanlarını bulup oyunu deşifre etmek polisin görevi, Olay

günü çekilen ve hem Akp İstanbul il başkanlığında hem polisin elinde Sarıgülün Feshaneye girişi ve çıkışı arasında geçen

bütün zamanın videosu var. Ve bu videolarda asla yumruk atma, kavga yok.

Aşırı izdiham nedeniyle sıkışılan bir ortamda birileri Sarıgülü ağır eleştiriyor, Sarıgül "Hadi git oradan" diyerek eliyle git işareti

yapıyor. Kanal 7 bu git hareketini çok kısa montajlayarak haber yapmıştır.

Başbakana yaranma mücadelesi veren yandaş medya büyük bir faciaya yol açacak bir fitne ateşini yakmak istemiştir.

Salonda bulunan onbinlerce vatandaşın büyük bölümü Sarıgülü destekleyen guruptu, Sarıgül burada ortamı gerecek bir girişimde bulunsaydı o gün feshanede binlerce ölü yaralı, geriye tarıumar olmuş bir etkinlik enkazı kalabilirdi.

Bu ihanetin belgesini aşağıda yayınlıyoruz.

Bu video AKP İl başkanlığında var, Feshane Güvenliğinde var, TDF Yönetiminde var, Emniyet birimlerinde var.

Devletimizden acilen müdahale etmesini, Bir Sivas, bir Çorum, Kahraman Maraş akıbeti doğuracak bu provokasyonu yapanlar hakkında gereken adli işlem başlatılsın istiyoruz.


Trabzon dernekler federasyonu yönetimi 05.03.2014 akşamı 19.30'dan 23.30 a kadar süren toplantısının sonuç kararını açıklayacaktı, bu basın açıklamasının acilen yapılmasını, Bu provokasyonun deşifre edilmiş olduğunu, alınan kararları basına, halkımıza deklere etmesini bekliyoruz.

Bunu yapmaz iseler olayın tarafı olarak kendileri zan altında kalacaklardır.

  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül'ün, Feshane Uluslararası Kongre ve Kültür Merkezinde katıldığı etkinlikte yumruk attığı iddia edilen 54 yaşındaki Mustafa Suver, suç duyurusunda bulundu. Sarıgül ise olayı provokasyon olarak niteledi.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayına avukatıyla gelen Mustafa Suver, Sarıgül'ün  korumlarının kendisini darbettiği iddiasıyla hazırladığı suç duyurusu dilekçesini, İstanbul Cumhuriyet Savcılığına verdi.

Savcılıktaki işlemlerinin ardından adliye çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Suver, "Rencide olduğum için, medyaya düştüğümden dolayı mecbur kaldım, suç duyurusunda bulundum. Bundan sonra adalet devam edecek, adalet önünde hesaplaşırız" diye konuştu. 

Sarıgül'ün, görüntülerde böyle olayın yaşanmadığını iddia ettiği yönündeki soru üzerine Suver, şunları söyledi:

"Zaten onun şekli belli. Eğer bana vurmadıysa, Allah şahidimdir. O da Allah'a hesap verecek. Hakkımı helal etmiyorum. 

Bana provokatör diyor. Eğer ben provokatörlük yapsaydım 4-5 bin hemşehrim vardı. Bağırır, çağırır medyayı oraya toplardım. 

Medyaya çıkacağımı da bilmiyordum. 2-3 gün geçmesinin ardından medyada gördükten sonra konuştum. 

Yoksa benim onunla ne şahsi bir husumetim var, ne bir işim var. Beni rencide etti. Beni mahvetti, medyaya çıkardı. Ben medyatik adam değilim ki." 

Diyerek aslında korumalar hakkında suç duyurusunda bulunmuş oldu.

Ve olayı anında montajlanarak haber yapanlar belli, o kanallar ile sarıgülün ne ilgisi var? diye düşünüyoruz.

Olayın adli boyutu siyasi boyutu bizi ilgilendirmiyor, Bir faciaya sebep olacak şekilde olayı büyütenleri Allaha havale ediyoruz, o en güzel vekildir.

Rabbimin rahmetinin üzerimizden eksik olmamasını diliyoruz, Rant için insan hayatını tehdit edenleri Allah ıslah eylesin amin...

FESHANE ETKİNLİĞİNE AKŞAM SAATLERİNDE KATILAN KADİR TOPBAŞ
 ZİYARETİ BOYUNCA TDF YÖNETİMİ TARAFINDAN ABLUKAYA ALINDI
Mustafa Sarıgüle yapılan provokatif saldırının Kadir Topbaşa yapılmaması için olağanüstü önlem alındıBu yazı toplam 1605 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar