25 Şubat 2020 Salı Saat 06:28
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hayrat'ta hayat henüz bitmeden bir şeyler yapmak lazım
26 Şubat 2014 Çarşamba Saat 11:55
Hayrat Belediyesine aday olan Behram Yıldız projelerini anlatıyor. Hayratta Kahvehaneler dışında canlılık görülen hiçbirşey yok, İlk olarak bunu düzeltecek, Köyleri hayrata taşıyacağız

Hayrat'ı Haytalılarla yöneteceğiz
Hayrat belediyesi belediyesi bütün mahalle muhtarlarının , sivil toplum kuruluşlarının, ilçemizde akil kişi konumunda kabul edilen kişilerin üyesi olacağı, halkın yönetime katılımına imkan veren Yerel gündem 21 kanunu gereği 2006 yılında kurulması gereken fakat hala ilçemizde kuruluşu yapılmamış olan Hayrat Kent Konseyini hayata geçireceğiz.
Hayrat Kent Konseyi tamamen bağımsız çalışacak ilçedeki bütün kurumlar için proje üretecek, Kurumları takip edecek, eksikleri tespit edecek, alternatif teklifler sunacak, Bu teklifler kabul edilmezse Kent konseyinin Bülten, internet sitesi, gibi duyuru organları üzerinden halkımızla paylaşarak aktif sivil denetim görevini yapacaktır.

Biz Hayrat belediyesi olarak Hayrat Kent konseyinin bağımsız çalışma koşullarını oluşturacağız, halkımızın bizi denetlemesi, yönlendirmesinden kaçmayacağız dedi.
Biz Hayratımızı halkımız ile yönettiğimizi gören ilçemizin yetiştirmiş olduğu siyasi, akademik, iş adamı hemşerilerimize proje alt yapısı vereceğiz, Belediye imkanları ile destek olacak ilçemize yatırım yapmalarını sağlayacağız.

HAYRATIMIZI BÖLGEMİZİN CAZİBE MERKEZİ YAPMAYI BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ DEDİ.

 

BEHRAM YILDIZ PROJELERİ

 

Bu yazı toplam 1622 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar