22 Haziran 2018 Cuma Saat 19:19
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Köylerin siyasi baskısı Merkezlerin feodal taleplerine razı olmuyor, Of'ta Değişim Zamanı Geldi...
21 Şubat 2014 Cuma Saat 03:02
Ak Parti Of'ta Birlik-Beraberlik toplantısı düzenledi lakin yemekli toplantıdan istenen birlik çıkmadı. Artık köylerin yerel seçimlerde etkin olma zamanı, dayatmalar isyan getirmeye devam ediyor

AK Parti Of İlçe Teşkilatının düzenlediği birlik yemeği Of Belediyesi Sahil Ali Usta Tesislerinde yapıldı.

Yemeğe Ak Parti İstanbul Millet vekili Oktay Saral,Ak Parti İl Başkanı Adnan Günnar, Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkan Adayı Salim Sarıalioğlu,  Belde Belediye Başkanları,İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Açılış Konuşmasını yapan Hakan Terzioğlu Türkiyemizin bizim birliğimize ihtiyacı var bu yüzden dik duruşumuzu birlik ve beraberlik içinde korumalıyız dedi.

Salim Sarıalioğlu da yaptığı konuşmasında katılanlara teşekkür ederek kendisinin üzerindeki bu sorumluluğun bilincinde olduğunu ve aynı zamanda talip olduğu zor görevin tüm özelliklerine sahip olduğunu söyledi.

Adnan Günnar  ise yaptığı konuşmasında Türkiye’ye oynanan oyun karşısında destekleri ile başbakana güç vermeleri gerektiğini belirterek, Bütün Dünya 30 mart seçimlerini bekliyor, siz destek olmazsanız Dünyada uygulanacak zulüm artacak güçlü ülke güçlü iktidar için tam destek dedi.

İstanbul Millet vekili Oktay Saral ise  yaptığı konuşmasında herkesin hata yapabileceğini ama asla hayatı boyunca kasıtlı olarak bir yanlışın içinde olmadığını ve olmayacağını söyleyerek seçimler yerel seçim değildir AK Parti düşmanlarının ve ülke düşmanlarının içerideki yaverlerinin de hep fırsat kolladığını Of tan başbakanın tam destekle ve güçlü bir şekilde seçimleri almasının önemli olduğunu söyledi. kırgınlıklar olabilir ama biz biriz ve beraberiz herkese eşit mesafedeyiz dedi.

Yemeğin ardından Bölümlü Beldesinden katılan partililerle konuşan Oktay Saral Bölümlü asla kenara atılmadı her zaman öncelikli hizmet aldı almaya da devam edecek dedi.

Kaynak: www.ofmesaj.com

Bu yazı toplam 977 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar