23 Mart 2019 Cumartesi Saat 22:10
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ofspor Başkanı Olcay Saral, Eyüp maçının ardından ilginç bir olaya imza attı
03 Aralık 2013 Salı Saat 07:10
"Birlik Beraberlik Yemeği"nden sonraki 4 maçta da berabere kaldık. Tez vakit 'Birlik Galibiyet' yemeği düzenlemek gerek."

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Ofspor, dün sahasında Eyüpspor'u konuk etti...

Of İlçe Stadyumu'nda oynanan ve 1-1 sona eren maçta ise şu ana kadar hiç görülmemiş ilginç bir olay yaşandı. Ofspor başkanı Olcay Saral, taraftarlara bir jest yaparak Eyüpspor maçına "Taraftara maça giriş bedava". Bu jeste karşılık tribünleri dolduran Ofspor taraftarlarını maç çıkışında büyük bir sürpriz bekliyordu. Renkli kişiliğiyle bilinen Ofspor başkanı Olcay Saral, maç sonunda etrafını saran taraftarlardan maç biletlerinin parasını istedi ve "Ben maça giriş bedava demiştim, çıkış için ücretsiz dememiştim" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Saral 9 Kasım'da da takımdaki kötü gidişi engellemek için düzenledikleri yemeğinin ardından takımının aldığı 4 beraberliğe de şu yorumu getirmiş ve renkli kişiliğini bir kez daha ortaya koymuştu:

"Birlik Beraberlik Yemeği"nden sonraki 4 maçta da berabere kaldık. Tez vakit 'Birlik Galibiyet' yemeği düzenlemek gerek."

MAÇA GELMEYENLER CAM SİLSİN

Başkan Olcay Saral'ın ilginç açıklamaları bununla da sınırlı değil. Saral, dünkü Eyüpspor maçından önce de şahsi twitter hesabından şu mesajı yazmıştı:


Ofspor Başkanı Olcay Saral, Eyüp maçının ardından ilginç bir olaya imza attı

Ofspor Başkanı Olcay Saral.. 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Ofspor’un başkanı, sahalarındaki Eyüp maçında taraftarı stada davet etti. “Maça girişler ücretsiz” diyen Saral, tüm kenti maça çağırdı. Twitter hesabından da, “Bugün 13.30’da Ofspor-Eyüpspor maçı var. Of‘ta ikamet edip maça gelmeyen, evinin tozunu alsın, camını silsin, ütü yapsın” açıklamasını yapmıştı...

‘GALİBİYET YEMEĞİ’

Maçın ücretsiz olmasıyla taraftar da takımlarını yalnız bırakmazken başkan Saral 1-1 biten karşılaşma sonrası herkesi şaşırtan ve güldüren sözlerini sarfetti. 

Başkan, stattan çıkan taraftarlardan şakayla karışık bilet ücreti isterken, şaşıran ve maçın ücretsiz olduğunu hatırlatan taraftarlara, “Ben giriş bedava dedim, çıkış bedava demedim” diyerek karşılık verdi.. Stadı terkeden başkan kimseden para almazken esprilerine bir yenisini daha yine Twitter’dan ekledi..

Eyüp maçı ile birlikte beraberlik serisini 4’e çıkaran Of, ligde 10. sıraya gerilerken başkan Saral da boş durmadı... 4 hafta önce İskenderun yenilgisinin ardından verdiği ‘Birlik ve beraberlik’ yemeğine atfen açıklama yapan Ofspor Başkanı Saral, “9 Kasım’daki birlik ve beraberlik yemeğinden sonraki 4 maçta da berabere kaldık. Tez vakit ‘Birlik ve galibiyet’ yemeği düzenlemek gerek” diyerek bir kez daha Karadeniz zekasını satırlarına döktü. 

Olcay Saral: Bu bir fıkra!

Ofspor Başkanı Olcay Saral konuyla ilgili kendisine yöneltilen ‘bilet’ sorusuna ise açıklığı fıkra ile getirdi. Saral, yaptığı hareketteki olayın Oflu Ali’nin bir fıkrası olduğunu açıklayarak olayı aydınlattı. 

Bu yazı toplam 1157 defa okundu.
 
Paylaş
Tahir Bulut
İlginç bir durum
Ofspor'dan akıllara durgunluk verecek bir uygulama;Şehrin sokaklarında dolaşan araç ''Ofspor maçına giriş bedava'' anonsuyla ortalığı inletir: Akabinde maç saati stadyum dolar, maç oynanır ve taraftarlar çıkış kapılarına doğru yönelir,aaa bir de ne görsünler;kapıda görevliler çıkanlardan para talep etmez mi... Bu duruma isyan eden taraftarlar durumu başkana bildirir. başkanın cevabı;''Biz giriş bedava dedik,çıkış değil''.

İşte Of'un hali ve bu durum bütün birimlerinde hüküm sürer sadece coğrafya olarak güzel olan Of'umuzun...

Of hiç değişmeyecek bu bana merak gider
Demokrasi vapuru sahilden ırak gider...
T.B.
03 Aralık 2013 Salı Saat 07:51
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar