25 Şubat 2020 Salı Saat 07:39
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hayrat'a Kadın eli değecek, Yeni Kaymakam Tuğba Genç.
03 Temmuz 2013 Çarşamba Saat 03:46
İki buçuk yıldır Hayrat kaymakamlığı görevini sürdüren Rizeli Ömer Dereci'nin Hayrat'taki görevi sona erdi, Kaymakam kararnamesi ile yeni görev yerine gidecek, yeni kaymakam Tuğba Genç

Hayrat’a bayan Kaymakam geliyor, 98.Dönem Kaymakam Adayları Kura töreninde Hayrat Kaymakamlığı’na Tuğba Genç atandı, Hayırlı Olsun, Başarılar dileriz.

98.dönem Kaymakam Adayları düzenlenen kura çekimi ile görev yerlerine atandılar. Atama ile Hayrat Kaymakamlığı’na Tuğba Genç atandı.

 

Hayrat’ın ilk bayan kaymakamı olacak olan Genç, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’den 2008 yılında mezun oldu.

 

2010 Yılında Karabük Valiliğinde stajyer olarak göreve başlayan Genç, Kırıkkale Karakeçili ve Çorum Uğurludağ ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.

 

Yurtdışı dil eğitiminin ardından stajyerliğini tamamlayan Genç, çektiği kura ile ilk asli görev yeri olan Hayrat’a atandı.

 

Yaklaşık 2,5 yıldır Hayrat Kaymakamlığı görevinde bulunan Kaymakam Ömer Dereci ise önümüzdeki günlerde yapılacak Kaymakam Kararnamesi ile başka bir göreve atanması bekleniyor.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’a atamayı değerlendiren Kaymakam Dereci; “Hayrat’ımıza hayırlı olsun. Yaklaşık 2,5 yıldır burada görev yapıyoruz. Zamanın nasıl geçtiğinin farkında olamadık. Yeni bir meslektaşımızın ilçemize ataması yapıldı. Biz de tayinimiz bekliyorduk. Kararname ile yeni yerimiz belli olacak” ifadelerini kullandı.  
Haber&Foto: Yüksel Yaşar www.ofhavadis.com

Bu yazı toplam 5355 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar