24 Haziran 2018 Pazar Saat 13:12
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OF'UN YENİ DENETÇİLERİ ÇOCUK POLİSLER BELİRLENDİ
19 Mayıs 2013 Pazar Saat 05:07
Of Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen Çocuk Polis projesi kapsamında minik polisler kartlarını Of Kaymakamı Eren Arslan’ın elinden aldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Trafik Haftası Etkinlikleri kapsamında İlköğretim öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen eğitimler ile minikler hem bilgi sahibi oldular hem de çocuk polis olma imkanını yakaladılar.

Of İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Trafik Haftası Etkinlikleri kapsamında İlköğretim öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen eğitimler ile minikler hem bilgi sahibi oldular hem de çocuk polis olma imkanını yakaladılar.

İsmail Yıldırım ilköğretim Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen tören öncesi Of Polis Merkezi Amiri Komiser Yardımcısı Aziz Koç tarafından Trafik Güvenliği Kuralları ve Trafik İşaretleri, Araçlarda Trafik Güvenliği, Trafik Kazaları, Yaya Olarak ve Oyun Alanlarında Trafik Güvenliği konuları hakkında öğrencilere bilgiler sundu.

Eğitim sonrası öğrencilere Polis Kartlarını takan  Of Kaymakamı Eren Arslan: “Ağaç yaşken eğilir ilkesinden hareketle başlattığımız projemize bugün burada start vermiş bulunmaktayız. Okul idarelerimiz tarafından belirlenen öğrencilerimiz,  bundan böyle birer gönüllü “Çocuk Polis” olarak arkadaşlarına kurallar konusunda hem yardımcı olacaklar hem de bilgilendirmelerde bulunacaklar” dedi.

Törene Of Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Taner Ulutaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şaban Şahin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Gündüz, Okul Müdürü Rıza Ercihan, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Bu yazı toplam 2180 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar